ייעוץ מקצועי

ייעוץ מקצועי

ייעוץ מקצועי – תיוק וניהול רשומות

ארכיב 2000 מספקת שירותי ייעוץ בניהול רשומות, תיוק מקצועי ומפתוח, המסייעים לחברות וארגונים בטיפול יעיל בחומרים מודפסים וסידורם באופן שמקל את ההתנהלות המשרדית, איתור ואחזור מסמכים מתוך תיקים ובהעברת החומר לגניזה וביעור.

 

ייעוץ מקצועי – תיוק וניהול רשומות

תחומי פעילות נוספים

מתי אתם זקוקים לארכיב חיצוני?

אם אתם "מייצרים" ניירת במהלך העבודה שלכם וצוברים החל מ- 20 תיקים בשנתיים, למעשה אתם צורכים שטח של ארון. תחשבו מה ניתן לעשות בשטח שמכסה חלק מהקיר או הרצפה. האם במקום שהתיקים שלכם תופסים ומעלים אבק, ניתן היה למקם כוח אדם נוסף? האם ניתן למקם בו ריהוט וציוד מחשבים? אם יש לכם דברים טובים יותר לעשות בשטח הזה – אתם בהחלט זקוקים לארכיב חיצוני. זה הזמן להתקשר אלינו ולבקש הצעה.

האם אתם מתייקים נכון?
כמה בקלות אתם מאתרים חומר מלפני שנתיים? האם מפתוח התיקים שלכם הוא כזה שמאפשר לכם להתמצא בקלות ולאתר ניירת שאתם זקוקים לה במהירות? אם אינכם יודעים כיצד ובאיזה תיק למצוא את מה שנחוץ לכם – סימן שאתם זקוקים לייעוץ מקצועי בניהול רשומות.פניה לארכיב 2000 יכולה להפוך את המשרד שלכם ממקום עבודה שסובל מחוסר סדר וארגון – למקום מאורגן ומסודר שמערכת ניהול הרשומות שלו תורמת לאיכות החיים ויעילות העבודה של הנפשות הפועלות בו.
מערכת המחשב מאפשרת ביצוע איתור תיקים בחתכים שונים, הפקת דחות, מעקב בזמן אמת אחר התיק וביצוע דרישות ללא שימוש בטלפון, פקס או ניירת.