אבטחת מידע ומערכות מחשוב

חברת ארכיב 2000 נוקטת מדיניות מחמירה בתחום אבטחת המידע תוך שמירה על סטנדרטים בינלאומיים של אבטחת מידע. במסגרת יישום מדיניות אבטחת המידע מותקנים בחברה כיום מיטב מוצרי האבטחה והניטור.
החברה מוסמכת לתקן אבטחת מידע 2013 : 27001 ISO ומבצעת ביקורות חיצוניות ופנימיות סביב השעון לבדיקת חוסן אבטחת המידע בארגון ואיתור סכנות וניסיונות פריצה.

מכון התקנים הישראלי
אבטחת מידע
אבטחת מידע

מערכות מידע

מערכת המחשוב המתקדמת של ארכיב 2000 הינה מערכת ייעודית. לחברה צוות פיתוח עצמאית בתמיכת יחידת מערכות מידע של קבוצת ממן. המערכת מאובטחת באמצעות קווי תקשורת מסוג VPN. שרת הנתונים ממוקם באזור מאובטח ומוגן, כולל גיבוי נתונים שוטף, המאפשר ביצוע שיחזור במידת הצורך.

החברה הוסמכה לתקן רציפות עסקית 2012 : 22301 ISO .תוכנית ה DRP הקיימת כיום מבוססת על אתר "קר" המאפשר זמן התאוששות של עד 1 יום עבודה.

אתר האינטרנט

לקוחות ארכיב 2000 נהנים כיום מאפשרות גישה מאובטחת לאתר האינטרנט התפעולי של החברה על מנת לקבל מידע עדכני ולבצע פעולות על מיכלים/תיקים המאוחסנים בארכיב.
אתר האינטרנט התפעולי נגיש רק ללקוחות שמזוהים מראש ע"פ כתובת IP קבועה שמועברת לנציג חברת ארכיב 2000 והכניסה לצפייה/פעולה מבוססת על מערכת הרשאות ומבוקרת ע"י מערכת הגנה.
אתר האינטרנט נכתב בסטנדרטים גבוהים של אבטחת מידע , ומאפשר גישה מותאמת ללקוח לצפייה וביצוע פעולות לפי הרשאה, תוך הקפדה על פרטיות המידע.
אתר ארכיב 2000 נגיש לאנשים עם מוגבלויות בהתאם לתקן הישראלי המבוסס על הנחיות ארגון התקינה הבינלאומי W3C  ברמה    AA.