אבטחה פיזית


המבנה וסביבתו

ארכיב 2000 מחזיקה שלושה מרכזים לוגיסטיים גדולים באשדוד, במישור אדומים ובהר טוב, המשתרעים על שטח כולל של כ – 23,500 מ"ר בנוי , בהם מאוחסנים כ – 3.3 מיליון מיכלי ניירת לטווחי זמן שונים.

מערך אבטחת המתחמים של החברה כולל 3 מעגלי אבטחה: גדרות, מערכת אזעקה וטלוויזיה במעגל סגור. מערכת האבטחה האלקטרונית מחוברת למוקד השליטה של קבוצת ממן.אתרי האחסון של החברה ממוקמים בתוך מבנה בעל איטום ובידוד מקיפים המבטיחים תנאים מותאמים לשמירה על ניירת לאורך זמן. כל החומר הארכיוני מאוחסן במיכלים ייעודיים סגורים. מבני האחסון נמצאים בתוך מתחם מגודר ומוקף חומה. הם מטופלים על ידי חברת הדברה מקצועית למניעת השחתת הניירת ע"י חרקים ומזיקים. המחסנים אטומים למים ומערכות המדפים המותקנות בהם מותאמות לתקן האירופי המחמיר לרעידות אדמה EUROCODE - 8.

משאבי אנוש

ארכיב 2000 מעסיקה כ- 130 עובדים קבועים שעברו בקרת סינון של מערך האבטחה בממן , הדרכת בטיחות בעבודה והדרכה מקיפה בנושא אבטחת מידע. יחידת שירותי האבטחה של הקבוצה מספקת לארכיב 2000 הנחיות, נהלים וביקורת על קבלת עובדים חדשים ועל ביצוע הוראות הביטחון במתקני החברה.כל עובדי החברה חתומים על הצהרת סודיות כלפיה ועוברים בדיקות ביטחון שונות.

אבטחה פיזית